Co będzie na Bazunie w czerwcu 2018?

Dodatkowe atrakcje na Bazunie 2018: śpiewanie przy ognisku w piątek i sobotę – w nocy.

Integralnymi elementami Przeglądu Bazuna są dwa ogniska: piątkowe i sobotnie. Rozpoczęcie śpiewania przy ogniskach następuje po zakończeniu koncertów na scenie głównej, podane godziny są orientacyjne. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa także poza sceną. Z takiego wspólnego śpiewania nasza impreza w roku 1971 wzięła swój początek.

Ognisko – PIĄTKOWA NOC CZERWCOWA – integralna część programu Przeglądu BAZUNA 2018.

BAZUNA 2018_Noc czerwcowa — kopia_1

Zapraszamy po zakończeniu piątkowego koncertu nocnego, ok. godz. 1:30 (tolerancja możliwa).

Gospodarze muzyczni: zespół Jolly Roger oraz trio: Piotr Pieńkowski, Wojtek Lachowski i Ania Maćkowiak.

W trakcie ogniska zostanie uroczyście, chóralnie wykonana „Uwertura do pieśni o nocy czerwcowej” do słów Konstantego I. Gałczyńskiego i muz. Marii Ochimowskiej, ze szczególnym zaakcentowaniem słów: Ja jestem noc czerwcowa, z możliwością repetycji (wzorem „Hey Jude” The Beatles), możliwa wersja ambitna: w coraz wyższych tonacjach, aż do granicy wytrzymałości.

Wykonanie to zostanie przez nas zarejestrowanie audio-wideo, opublikowane na naszych stronach, stając się tym samym przedmiotem naszej wspólnej dumy.

Ognisko – SOBOTNIA NOC LIPCOWA – integralna część programu Przeglądu BAZUNA 2018.

BAZUNA 2018_Noc lipcowa — kopia_Kasia

Zapraszamy po zakończeniu sobotniego koncertu nocnego, ok. godz. 2:00 (tolerancja możliwa).

Gospodarze muzyczni: zespół Labolare oraz zespół ReWers i Kasia Kowalewicz.

W trakcie ogniska zostanie uroczyście, chóralnie wykonana „Uwertura do pieśni o nocy czerwcowej” do słów

Konstantego I. Gałczyńskiego i muz. Marii Ochimowskiej, ze szczególnym zaakcentowaniem zmodyfikowanych słów: Ja jestem noc lipcowa, z możliwością repetycji (wzorem „Hey Jude” The Beatles), możliwa wersja ambitna: w coraz wyższych tonacjach aż do granicy wytrzymałości.

Wykonanie to zostanie przez nas zarejestrowanie audio-wideo, opublikowane na naszych stronach, stając się tym samym przedmiotem naszej wspólnej dumy.


NA BAZUNĘ Z NAMIOTEM
POLE NAMIOTOWE NA TERENIE GRODZISKA OWIDZ PODCZAS PRZEGLĄDU „BAZUNA 2018”
Na terenie Grodziska Owidz w czasie trwania przeglądu BAZUNA 2018 uruchomione zostanie wewnętrzne pole namiotowe o ograniczonej pojemności.
Wcześniejsza rezerwacja: e-mail: konkurs@bazuna.org.pl, do dnia 15 czerwca 2018 r.
Recepcja pola namiotowego będzie znajdować się w kasie Grodziska,
w dniach imprezy będzie czynna w godz. 10 – 20. Osoby przybywające na Przegląd poza w.w. godzinami
proszone są o zgłoszenie do recepcji i meldunek o jak najwcześniejszej porze następnego dnia.

SPŁYW NA BAZUNĘ
kajaki_01
W dniach 27 – 29 czerwca br (środa – piątek) nasz Partner – Kajakodajnia – organizuje imprezę towarzyszącą – SPŁYW NA BAZUNĘ. Zgłoszenia i wszelkie informacje techniczne – kajakodajnia.pl, wydarzenie: https://www.facebook.com/events/682836558578602/

W siedzibie Kajakodajni – w Kolinczu, 1,2 km od Grodziska znajduje się pole namiotowe – baza dla uczestników spływu, także proponowane miejsce noclegowe dla uczestników Przeglądu przez cały czas jego trwania. Kontakt: kajakodajnia.pl. Zapraszamy!

POLE NAMIOTOWE w Kolinczu

Poza spływem kajakowym w dniach 27-29 czerwca Kajakodajnia udostępnia swoje pole namiotowe w Kolinczu, 1.2 km od Grodziska dla uczestników naszego Przeglądu. Informacje i kontakt – www.kajakodajnia.pl, z tej strony internetowej pochodzą załączone zdjęcia pola namiotowego.

POLE NAMIOTOWE Kolincz kajaki_02 POLE NAMIOTOWE Kolincz kajaki_03 POLE NAMIOTOWE Kolincz kajaki_04 POLE NAMIOTOWE Kolincz kajaki_05

Skomentuj:

X
Nasz Facebook